jak-dorobic.pl

biznes, praca, finanse

Zakupy

Prezent na jubileusz firmy – co warto podarować?

Jubileusz istnienia firmy to najczęściej święto jej założyciela, ale też zatrudnianych przez niego pracowników. W tym wyjątkowym czasie warto zainwestować w ciekawe upominki, które będą czymś więcej, niż tylko bukietem szybko więdnących kwiatów. Może by tak zatem pomyśleć o jakimś wyjątkowym prezencie?

Czas na grawer!

Upominki z grawerem to najlepsza i najbardziej opłacalna forma personalizacji prezentu. Grawer może mieć bardzo krótką, choć treściwą formę (np. Dla najwspanialszego Szefa), albo też być swoistą sentencją, dostosowaną do panujących realiów. Prezent na jubileusz firmy nie musi mieć wyłącznie formy upominku dla szefa lub szefowej. Za pomocą grawerowanych napisów można w ten sposób nagrodzić również pracownika i to nie tylko w przypadku jubileuszu firmy, ale też po osiągnięciu przez niego określonych wyników finansowych.

Statuetka – co warto kupić?

Dedykowana, personalizowana statuetka to doskonała forma prezentu na jubileusz firmy. Stylowe i – niejednokrotnie funkcjonalne – upominki to doskonały prezent dla szefa, menadżera i pracownika. Przykładowo można zakupić ciekawą i funkcjonalną, kryształową statuetkę z… zegarkiem. Dobrym pomysłem jest też zakup produktu wykonanego w całości ze stylowego drewna. Jeśli połączymy go z estetycznym etui, całość będzie z pewnością prezentować się w sposób wyjątkowy i nader ekskluzywny.

Co jeszcze warto zaproponować?

Zakup dedykowanego i grawerowanego upominku to doskonały pomysł, ale… wcale nie trzeba się tu ograniczać wyłącznie do statuetek. Wręcz przeciwnie, można postawić również na:

– medale okolicznościowe, które będą doskonałym prezentem dla całej załogi,
– zegarki grawerowane, które są klasycznym pomysłem w większości dużych firm,
– szklane miniatury, które mogą swoim kształtem odnosić się do specjalizacji określonego przedsiębiorstwa,
– dyplomy, które mogą mieć formę jubileuszową również w kontekście nagradzania pracowników za określony staż pracy,
– rzeźby, które mogą być doskonałą propozycją dla osób chcących uhonorować właściciela lub menadżera firmy.

Co więcej, wszystkie proponowane upominki, można dodatkowo ozdobić w przepiękne, złocone i posrebrzone motywy. Dzięki temu każdy prezent na jubileusz firmy będzie wyglądał wyjątkowo i elegancko.

Kilka słów podsumowania

Reasumując, firmowe prezenty jubileuszowe to forma pamięci o czyiś osiągnięciach i dokonaniach. Dzięki nim uhonorujemy zarówno szefa i menedżera (bez których tej firmy nie byłoby), ale też pojedynczych pracowników, którzy również decydują o jej kształcie i uzyskiwanych wynikach finansowych.